Unikaalsete elamuste loomine alates 1883. aastast

Ühised õnnehetked lähedastega muudavad ühe kodu koduks. Meie Vorwerki eesmärk on mitte ainult luua fantastilisi tooteid, vaid ka kasutada neid unustamatute hetkede loomiseks – koos teistega või üksi, mõeldud just sulle. Seetõttu võtame kõiges oma tegemistes arvesse oma klientide individuaalseid soove. Alates toodete disainist kuni inspireerivate kogemuste tutvustamiseni meie ühtehoidvale kogukonnale.

Be part of a great team

Joint moments of wellbeing with loved ones turn a house or apartment into your home. At Vorwerk, we aim to not only manufacture fantastic products, but also to use them to create unforgettable moments – together with others or alone, just for you. That is why we take the individual wishes of our customers into account in everything we do. From the design of Thermomix and Kobold to inspiring experience demonstrations to our passionate community.

Innovatsioon- rohkem
aega olulisteks hetkedeks

Armastame uuendusi, mis muudavad meie klientide igapäevaelu lihtsamaks ja annavad neile rohkem aega selle jaoks, mis on tõeliselt oluline. Meie eesmärk on pidevalt täiustada oma tooteid koos oma kogukonnaga ja kogukonna jaoks ning pakkuda homset tehnoloogiat juba täna. Seetõttu lõime esimese käsitolmuimeja, mis kohandub teie elustiiliga, ja tõime koos Thermomix®-iga turule multifunktsionaalse köögiseadme, mis seab toiduvalmistamise valdkonnas jätkuvalt uusi standardeid. See on ka põhjus, miks töötasime välja Koboldi jaoks ainulaadse imemispuhastusfunktsiooni ja varustasime Thermomixi®-i integreeritud toiduvalmistamise funktsiooni ja juurdepääsuga Cookidoo® retseptide portaalile.

Kvaliteet -
inseneritöö ja kire koostöö

Oleme kodumasinaid valmistanud üle 130 aasta, eesmärgiga pakkuda oma klientidele alati parimat kvaliteeti. Seetõttu, me mitte ainult ei arenda oma tooteid ise, vaid valmistame neid ka oma tootmisruumides. Iga pisemgi detail peab olema õige enne, kui toode tehasest lahkub. Tänu meie armastusele disaini vastu, on meie tooted nii funktsionaalsed kui ka igasse majapidamisse visuaalset naudingut loovad. Meie enam kui 120 kirglikku inseneri töötavad iga päev selle nimel, et meie toodete kvaliteeti pidevalt parandada – et need suudaksid ka tulevikus olla vastavuses meie kõrgete standarditega.

Rickman
We make your life more enjoyable!

Rickman on eksklusiivne premium brändide maaletooja Baltimaades. 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte eduka ärikogemusega aastast 1997.

Me oleme spetsialiseerunud tipptasemel elektroonikaseadmete kaubamärkide turundamisele ja levitamisele kiiresti kasvavatel turgudel. Meie eesmärgiks on realiseerida brändide potentsiaal, viies nad turuliidriks. Meil on kirg kõige vastu, mida teeme, ja oleme oma tulemuste üle uhked. Meie rahvusvaheline meeskond koosneb ambitsioonikatest, kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud spetsialistidest, kes on oma töös kirglikud ja klientidele pühendunud.

Oleme siin selleks, et muuta sinu elu nauditavamaks.

Mida meie kohta öeldakse