Sinu nutikas köögiabiline

Üks seade, lõputud võimalused

Lubage esitleda - TM6

Elegantne, kompaktne, innovaatiline ja võimas Thermomix® TM6 asendab sinu köögis enam kui 20 seadet.Ühe nupuvajutusega saad hakkida, vahustada, kaaluda, jahvatada, sõtkuda ja teha palju muud – TM6 suudab kõike! Alates sobiva retsepti leidmisest kuni söögi valmistamiseni muudab TM6 protsessi mänguliselt kergeks ja nauditavaks.

Sinu partner köögis:
Thermomix® – multifunktsionaalne köögiseade,
mis valmistab kõike!

Play Video

Miks valida Thermomix®?

Ole oma aja peremees

Sulle meeldib suurepärane toit, kuid selle valmistamiseks napib aega? Thermomix® on sinu isiklik köögiabiline, millel on uued automatiseeritud funktsioonid, sammsammuliselt juhendatud toiduvalmistamine ja isegi eelpuhastusrežiim. Uus Thermomix® aitab sul hoida kokku aega, et tegeleda asjadega, mida armastad.

Ükskõik milline roog, ükskõik millisel ajal

TM6 on sinu igapäevane köögiabiline. Tänu meie Cookidoo® retseptiplatvormile, millele pääsed juurde otse oma Thermomix®-ist, ei pea sa enam kunagi nuputama, mida süüa teha. Maitsetest tulvil Aasia köök, suussulav jäätis või peen õhtusöök - Thermomix® teeb sinust meisterkoka.

Nutikas seade

Tunne inspiratsioonipuhangut, kui valmistad iga päev midagi uut ja maitsvat. Sinu köögiabilisse on sisseehitatud WiFi-ühendus, seega saad hetkega juurdepääsu enam kui 80 000 retseptile kogu maailmast - erakordne ja ülimugav lahendus.

Uuenduslik

Avasta uusi toiduvalmistamise tehnikaid ja loo oma kodus restoranikvaliteediga meistriteoseid Sous Vide, Fermentation, Slow Cooking ja High Temperature režiimidega.

Tervislik toitumine

Ise toidu algusest lõpuni valmistamine tähendab, et tead täpselt, mida see toit sisaldab. Ükskõik, kas järgid kindlat toitumiskava või soovid lihtsalt tervislikumalt toituda - Thermomix® saab sind sellel teekonnal aidata.

Cookidoo®:
inspireeriv ja lihtne kokkamine

Cookidoo® pakub sulle iga päev enamat
Inspiratsioon: enam kui 80 000 retseptiga ei saa sul kunagi ideed otsa
Planeerimisvõimalused: planeeri oma nädalamenüü ja koosta ostunimekiri
Rätsepa-stiilis lahendused: isikupärastatud soovitustega Cookidoo® retseptid, mis vastavad just sinu maitsele
Lihtsus: integreeritud videoõpetused muudavad retseptide järgimise lihtsamaks kui kunagi varem

8 kiiret ja lihtsat Cookidoo® retsepti

Mis on
komplektis?

Thermomix® täisvarustuses on rohkem kui 20 köögimasinat ühes seadmes.
Komplektis on retseptiraamat, segamisnõu, Varoma, hautamisnõu ja kaas, pritsmekaitse, liblikvispel, uus täiustatud spaatel ning mõõtetops.

Korduma kippuvad
küsimused

Kas teil on Thermomix® TM6 kohta küsimusi? Meil on vastused!