Thermomix®:
multifunktsionaalne robot, mis teeb kõike

Kompaktne ja mitmekülgne Thermomix® TM6 - see on maailma väikseim köök sinu köögis. Selle uudne disain asendab enam kui 20 köögiseadet – see tähendab, et sul jääb meeliköitvate tegemiste jaoks rohkem aega. Avasta kõik TM6® funktsioonid, mis muudavad sinu kodust toiduvalmistamise rutiini kardinaalselt.

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

Avasta kõik 15 Thermomix®
režiimi, mille leiad otse selle ekraanilt

Kõrge temperatuur

Läheb palavaks! Esimest korda suudab Thermomix® TM6 soojendada temperatuurini 160 °C. Ole valmis nautima röstimise aroome.

Suhkru saladused

Loo hõlpsalt maiustusi – kondiitritoodetest ja loomingulistest magustoitudest kuni suurepäraste karamellkastmete ja kõige muuni. Tundub keeruline, nüüd on see lihtne.

Mikser

Ülimalt lihtne automaatne mikserdamisfunktsioon suppide ja püreede jaoks (max 2000 g). Mikser käivitub kiirusel 5 ja tõuseb järk-järgult kiirusele 8.

Taignasegaja

See funktsioon on pagari parim sõber. Mõeldud ka tihke taigna (nt pärmitaigen) sõtkumiseks. Max 1000 g ja 60°C.

Turbo

Kiire seade, mis on loodud tugevate koostisosade, nagu parmesan, šokolaad või vinnutatud liha, kiireks tükeldamiseks.

Eelpuhastus

Eelpuhastusrežiimiga ei pea sa põhimõtteliselt sõrmegi liigutama. Selleks kulub vaid 1–2 liitrit vett ja tilk nõudepesuvahendit või veidi äädikat ning kauss puhastub ise.

Veekeetja

Selle funktsiooniga saab soojendada 100–1800 g vett temperatuurini 37–100 °C. See sobib ideaalselt näiteks tee või pasta valmistamiseks.

Sous Vide

Pehmete ja mahlaste tulemuste saamiseks. See funktsioon on mõeldud liha, kala, puuviljade ja köögiviljade vaakumküpsetamiseks kuni 12 tundi temperatuuril 40–85 °C.

Slow Cook

Valmista maitsvaid hautisi ja süljenäärmeid ergutavaid roogasid. Selle funktsiooniga saad küpsetada maksimaalselt 800 g liha 1–8 tundi temperatuuril 37–98°C.

Kääritaja

Ideaalne režiim jogurti kääritamiseks ja kodus juustu valmistamiseks.

Riisikeetja

Lisaks riisile saad seda funktsiooni kasutada ka muude teraviljade (nt hirss või bulgur) hõlpsaks valmistamiseks.

Paksendaja

See funktsioon sobib suurepäraselt kastmete ja pudingite valmistamiseks. Tulemus? Iga kord tükivabad, ideaalselt paksud kastmed.

Munakeetja

Kas on liiga keeruline keeta õige küpsusastmega muna? Selle funktsiooniga saad iga kord valmistada täiuslikke mune – täpselt nii, nagu sulle meeldib.

Soojendaja

Soojendage oma toidujäägid ideaalse temperatuurini – pole vaja mikrolaineahju ega pliidiplaadil küpsetamist, teie TM6 soojendab toidu hõlpsalt üles.

Koorija

Thermomix® Blade Cover & Peeler abiga saate kartulit ja muid juurvilju hõlpsalt puhastada ja koorida minimaalsete jäätmetega.

High Temperature

It's getting hot! For the first time, the Thermomix® TM6 can heat to 160°C. Get ready to revel in roasted aromas.

Sugar Stages

Easily create sweet treats—from confectionery and creative desserts to wonderful caramel sauces and more. So sophisticated yet simple at the same time.

Blend

An easy-peasy automatic blending function for soups and purées (max. 2000 g). The mixer starts at speed 5 and gradually increases to speed 8.

Dough

This function is a baker’s best friend. Designed to knead heavy dough (e.g. yeast dough). Max. 1000 g and 60°C.

Turbo

A speedy setting designed to quickly chop tough ingredients like parmesan, chocolate, or cured ham.

Pre-Clean

With the pre-clean mode, you won’t need to lift a finger. It just takes 1–2 liters of water and a drop of dishwashing liquid or a little vinegar, and the bowl cleans itself.

Kettle

This function can heat 100–1800 g of water to a temperature between 37–100°C. It's ideal for preparing tea or pasta, for example.

Sous Vide

For tender, juicy results. This function is for vacuum cooking meat, fish, fruit, and vegetables for up to 12 hours at a temperature between 40 and 85°C.

Slow Cook

Create delicious stews and drool-worthy meals. With this function, you can cook a maximum of 800 g of meat for 1–8 hours at a temperature between 37–98°C.

Fermentation

A mode perfect for fermenting yogurts and proofing pasta.

Rice Cooker

In addition to rice, you can use this function to easily prepare other grains (like millet or bulgur).

Thicken

This function is perfect for preparing sauces and puddings. The result? Lump-free, perfectly thick sauces every time.

Egg Boiler

Too hard? Not runny enough? With this function, you can have perfect eggs—made exactly how you like them—every time.

Warm-Up

Roasted aromas, seared meat, and sensational caramel dishes are now part of your Thermomix® TM6 creations.

Peeler

Potatoes are now peeled from their skins in just a few minutes—directly in the Thermomix® mixing bowl!

1000 and 1 options for your Thermomix®

Cookidoo® -
lõputult inspiratsiooni

Cookidoo®, see on lihtne toiduvalmistamine, millega õnnestub iga retsept, pakkudes nutikamaid ja kiiremaid lahendusi toidu valimisel, planeerimisel ja valmistamisel.

Liitu meistriklassidega

Avasta imeline Thermomix® maailm, külastades meistriklasse ja töötubasid, kus saad näha Thermomix®-i töös, tutvuda meie tootevalikuga, proovida toitu ja palju muud. Milline maitsev viis Thermomixi® avastamiseks!

Cookbooks

The Thermomix ® cookbooks are full of recipes – something special for every diet and need. Penned by chefs, food bloggers and expert Thermomix ® users, these resources help you stay on top of your cooking game every single day.

Sinu Thermomix®
kokaraamatud

Meil kõigil on oma toiduvalmistamisstiil. Olenevalt meeleolust võime kasutada oma loovust mõne spontaanse retseptiga, miksida midagi hõrku kiiresti kokku, kui aega napib või luua tasakaalustatud eine, mis pakatab kõigest kasulikust. Ükskõik, mida soovid valmistada, Thermomix® kokaraamatud kindlustavad sinu seljataguse.

Follow us on Social Media!

@kobold_Official

Follow us and our hashtag #koboldofficial